SINAV ÇÖZÜM PROGRAMI

YAZILI VE TEST SINAVLARIMIZ

Hafta içi ders bitiminden sonra işlenen konular yaprak testler çözülerek pekiştirilir. Öğrencilerimiz her bir konu bitiminde öğrenim düzeylerini görürler. Eksiklerini tespit eden  öğretmen ve öğrencilerimiz gerekli tekrarları yaparlar. 

TELAFİ SINAVLARI

Her konu bitiminde branş öğretmenleri tarafından öğrencilerimize Check-Up sınavları yapılarak anlama düzeyleri kontrol edilir. Eksikleri tespit edilen öğrencilerimiz birebir derslerle çalışmalarına devam ederler.

KONU TARAMA SINAVLARI

Dönemde her branştan aylık periyotlarla konu tekrarı amaçlı "KONU TARAMA SINAVLARI" sınavları yapılır. "KONU TARAMA SINAVLARI" değerlendirilip, velilerimizle karne hazırlanarak ve mesaj atılarak paylaşılır. 

HAFTALIK DENEMELER

11. ve 12. sınıflarımız haftalık TYT ve AYT denemesine alınırlar. 9. ve 10. Sınıflarımız ise aylık genel deneme sınavına katılırlar. Deneme sınavları en kısa sürede değerlendirilip, mesajla velilerimizle paylaşılır. Aylık bütün deneme sonuçları karne hazırlanarak velilerimize iletilir.

DENEME ÇÖZÜM SAATLERİ

Genç Adım Tam Öğrenme Modelimizde 12. sınıflarımız her hafta deneme sınavına tâbi olurlar. Ocak ayına kadar TYT ardından AYT denemelerine girerler. Sınavdan bir ay incesinde TYT ve AYT sınavlarına ardı ardına girerler. Deneme çözümlerini kursumuz ve okulumuz konferans salonlarında branş öğretmenlerimizle sinevizyon eşliğinde  çözüm yapılıp öğrencilerimizle paylaşılır. Kayıt altına alınan çözüm saatleri youtube kanalımızdan yayınlanır. 

DÖKÜMANLARIMIZ

Her dersten kolay, orta ve zor seviyelerde soru bankaları, yaprak testler ve çalışma föyleri öğrencilerimizle paylaşılır. Öğrencilerimizin seviyesine göre kaynaklar artırılır ve ödev takip sistemi ile kontrol edilir. Kaynak takiplerini yapan öğretmenlerimiz sonuçları mesaj yoluyla mutlaka velilerimizle paylaşır.

 • Ahmet ÇAKAN
  Ahmet ÇAKAN

  Kurucu

 • Aylin TAT
  Aylin TAT

  Okul Müdürü

 • Adem ÖZTÜRK
  Adem ÖZTÜRK

  Şube Müdürü

 • Atike ÇAKAN
  Atike ÇAKAN

  Türk Dili ve Edeb. Öğretmeni

Sosyal Medya