ÖDEV TAKİP SİSTEMİ

Öğrenilen bilgilerle ilgili tekrarların yapılması, kalıcı öğrenme için yeterince soru çözülmesi sağlanması amacıyla branş öğretmenleri ve eğitim koçları tarafından verilen ödevlerin yapılması amaçlı takiptir.
Öğretmen, eğitim koçu, veli ve rehberlik servis arasında bilgi akışı sağlanarak tam öğrenmenin gerçekleşmesi sağlanır.
Bu çalışmalar çerçevesinde öğrencimizin görev ve sorumluluk sahibi olması amaçlanır. 

RANDEVULU BİREBİR TAKİP SİSTEMİ

Öğrencilerimiz derste anlayamadığı, unuttuğu veya devamsızlık kaynaklı konu bütünlüğünü kaybettiği durumlarda, çözemediği sorularla ilgili, haftanın belirli gün ve saatlerinde branş öğretmenlerimizden eğitim randevusu alarak eksikleri tamamlama hizmetidir. Randevulu birebirlerin bilgisayar ortamında kaydı tutulur. Devamsızlık durumunda veli bilgilendirilir. Öğrencimizin, bireysel rehberlik ve eğitim koç çalışmalarını bu sistemle yürütmesi sağlanır. 

VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ

Öğrencilerimizin ders, etüt, ek ders, birebir katılımlarını sağlamak amaçlı kurum yetkilileri tarafından günlük telefon araması ile velilerimize bilgi aktarımı sağlanır. Günlük, haftalık ve aylık programlarda, velimize sms ile bilgi aktarımı sağlanır. Güncel internet sayfamızdan tüm çalışmalar takip edilebilir. Yazılı, test, tarama ve deneme sınav sonuçları sms ile velilere bildirilir. 

SORU TAKİP SİSTEMİ

Öğrencilerimizin aylık çözdükleri soruları sınıf öğretmenlerimiz takip çizelgesi yardımıyla takip ediyorlar. Ay sonunda toplanan çizelgeler kontrol ediliyor. Ay sonunu takip eden törenlerde Kurucumuz Ahmet ÇAKAN Bey tarafından ödüllendirilip tebrik ediliyor. Öğrencilerimiz arasında oluşan yarış ortamı eğitim kalitemizi yükseltiyor.

 • Ahmet ÇAKAN
  Ahmet ÇAKAN

  Kurucu

 • Aylin TAT
  Aylin TAT

  Okul Müdürü

 • Adem ÖZTÜRK
  Adem ÖZTÜRK

  Şube Müdürü

 • Atike ÇAKAN
  Atike ÇAKAN

  Türk Dili ve Edeb. Öğretmeni

Sosyal Medya