BİLİM VE TEKNOLOJİ LİSESİ

2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılında hizmete başlayacak okulmuzda "Anadolu Teknik Lise" ve "Anadolu Lisesi" bulunmaktadır. Teknik lisemizde Tasarım Teknolojileri ve Radyo Televizyon bölümleri bulunmaktadır. Kayıt olan tüm öğrencilerimize "Devlet Desteği" sağlanmaktadır.

MEDYA  ATÖLYELERİ

MEDYA STÜDYOLARI

ROBOTİK ATÖLYELERİ

YAZILIM LABORATUVARLARI

3D TASARIM ATÖLYESİ

GRAFİK DİZAYN LABORATUVARLARI

,

MODERN SINIFLAR

DİL SINIFLARI

FEN LABORATUVARLARI

KONFERANS SALONU

SPOR SALONU

YEMEKHANE

KÜTÜPHANE

Adres: Toybelen Mh. Anadolu Bulvrı No:213 ;lkadım / SAMSUN

Telefon: 0362 428 08 08

www.gencadim.com.tr

info@gencadim.com.tr

FEN VE ANADOLU LİSESİ

Okulumuz 2018 yılında, Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi olarak hizmete açılmıştır. Okulumuzun 2.746 metrekare kullanım alanı olarak binası, 610 metrekare ise bahçe alanı vardır. Bünyesinde 110 kişilik konferans salonu, 150 kişilik yemekhane, kapalı spor salonu, kütüphane, 26 derslik, müzik sınıfı, görsel sanatlar sınıf, fen bilimleri laboratuvarı bulunmaktadır.

SINIFLARIMIZ

52 metre kareden 16 kişilik 26 adet sınıfımız vardır.. Her sınıfımızda öğrenci ve test dolapları bulunmaktadır.  Eğitimin daha görsel olması amacıyla öğretmenlerimizin kullanmaları için tlevizyon yerleştirilmiştir.

BAHÇEMİZ

Bahçemiz 620 metra kareden oluşmaktadır. Bahçemizde Basketbol ve voleybol sahası bulunmaktadır.

KONFERANS SALONU

Öğrencilerimizin eğitim programları ile bağlantılı olarak çeşitli zamanlarda kullandığı konferans salonu, tüm kutlamaların, törenlerin yapıldığı, eğitim seminerlerinin düzenlediği, sahne aktivitelerin veli ve öğrencilere sergilendiği, ünlü konukların ağırlandığı büyük organizasyonlara ev sahipliği yapan okulumuzun en hareketli bölümlerinden birisidir. 170 kişi kapasiteli konferans salonu projeksiyon, bilgisayar, müzik tesisatı, sahne perdesine sahiptir.

KAPALI SPOR SALONU

Öğrencilerimiz 200 metre kareden oluşan salonumuzda salon futbolu, okçuluk, badminton, masa tenisi, boks spor faaliyetlerini gerçekleştirebilmektedir.

FEN BİLİMLERİ LABORATUVARI

Fizik, kimya ve biyoloji derslerimiz için gerekli tüm malzemelerimizin bulunduğu laboratuvarımızda, derslere yardımcı deneylerini güvenle yapabilmektedir.

MÜZİK SINIFI

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirmek ve kulüp çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz sınıfımızda piyano, org, bateri, saz, keman, saz, gitar, ney müzik aletleri bulunmaktadır.

GÖRSEL SANATLAR SINIFI

Görsel sanatları dersimizi ve kulüp çalışmalarımız yaptığımız sınıfımız, öğrencilerimizin çalışmalarını rahatlıkla yapacak büyüklüktedir. Öğrencilerimiz derste boyaları ile hayal dünyalarına yolculuk yapıp, eserlerini aylık yaptığımız sergilerle görücüye çıkarmaktadırlar.

YEMEKHANE

Aynı anda 110 öğrencimizin yemek yiyebildiği, günde 4 çeşit yemekle hijyenik ortam sunan yemekhaneiz okulumuzun en üst katındadır.

KÜTÜPHANE

Öğrencilerimizin boş zamanlarında ders çalışabildikleri, kitap okuyabildikleri kütüphaneye sahibiz.

Adres: Yenimahalle 3150. Sok No:24 Atakum/SAMSUN

Telefon: 0362 428 08 08

ATAKENT ÖZEL ÖĞRETİM KURSU

Kurumumuz 2016 yılında üniversite hazırlık özel öğretim kursu olarak açılmıştır. Kursumuzda 11 adet sınıf, kütüphane, kantin ve öğrencilerimizin rahat ders çalışabildikleri 110 kişilik konferans salonundan oluşmaktadır.

SINIFLARIMIZ

Kursumuzda 16 kişilk 11 adet tekli sıralardan oluşan sınıflarımız bulunmaktadır.

KONFERANS SALONU

110 Öğrencimizin rahatlıkla ders çalışabildiği, etkinliklerimizi yapabildiğimiz, hijyenik ve tmiz konferans salonumuz bulunmaktadır.

Adres: Yeni Mahalle Atakent Bulvarı No:88

Telefon: 0850 224 20 22

www.gencadim.com.trinfo@gencadim.com.tr

 • Ahmet ÇAKAN
  Ahmet ÇAKAN

  Kurucu

 • Aylin TAT
  Aylin TAT

  Okul Müdürü

 • Adem ÖZTÜRK
  Adem ÖZTÜRK

  Şube Müdürü

 • Atike ÇAKAN
  Atike ÇAKAN

  Türk Dili ve Edeb. Öğretmeni

Sosyal Medya