Kurucudan

30 Temmuz 1982 Tarihinde Samsun İli Ladik İlçesinde Doğdum. Lise Eğitimini Ladik Akpınar Anadolu Öğretmen Lisesinde, Üniversite Eğitimini İstanbul Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği Yüksek Lisans Bölümünde Tamamladım. 2004-2009 Yılları Arsında İstanbul’un Çeşitli Özel Kurumlarında Dershane Öğretmeni Ve Yönetici Olarak Çalıştım.2009 Yılında Meslek Hayatına Samsun’da Dershane Kurucusu Olarak Devam Ettim.

 Geleceğimiz İçin, En Önemli Yatırımın Eğitim Olduğunun Bilinci Ve Sorumluluğu İle,2009-2015  Eğitim-Öğretim Sürecinde Aldığımız  Başarılı Sonuçlar, Veli Ve  Öğrencilerimizden Aldığımız Güvenle ,Dershanelerin Özel Okullara Dönüşümü Sürecine Dahil Olarak ,2015 Yılında  Özel Genç Adım Temel Lisemizi, 2016 Ve 2017 Yıllarında Atakent, Duruşehir Ve Yeni Mahalle Genç Adım Özel Öğretim Kurslarımızı Açarak, Samsun’da 4 Şubemiz İle Eğitime Katkı Vermeye Devam Ediyoruz.

 Güçlü Kadro, Kaliteli Eğitim Sloganı İle Eğitim Sürecine Başlayan Genç Adım Eğitim Kurumları Kısa Zamanda Hızla Yol Alarak Binlerce Öğrenciye Ulaşmıştır. Genç Adım Samsun’da Eğitim Alanında Oluşturduğu Güven Ve Güç İle 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında Samsun Atakent Bölgesi’nde Özel Fen Lisesi Ve Anadolu Lisesi Projesi İle Eğitim- Öğretim Sürecine Yön Vermeye Devam Edecektir.

Sevgili Öğrenciler, Değerli Veliler

Genç Adım Eğitim Kurumları Bireyi Hayata Ve Bir Üst Öğretim Düzeyine Hazırlamak İçin, Yaşamla İç İçe Bir Eğitim Yürütülmesini Esas Alır. Programlarını Sürekli Geliştiren, Bireyi Ön Planda Tutan, Hayatın Gerçeklerini Her Zaman Akademik Bilgi İle İlişkilendiren Bir Anlayışla Eğitim-Öğretim Sürecini Gerçekleştirir.

Genç Adım Eğitim Kurumları Olarak İnandığımız Misyon Ve Vizyon Doğrultusunda Daha Fazla İnsanımıza Dokunabilmek Ve Ülkemizin Eğitim Kalitesine Katkı Sağlayabilmek Amacıyla İvmemizi Artırarak Samsun Ve Ülke Genelinde Yapacağımız Eğitim Yatırımlarına Devam Edeceğiz.

 

                                                                                                                                          

 • Ahmet ÇAKAN
  Ahmet ÇAKAN

  Kurucu

 • Aylin TAT
  Aylin TAT

  Okul Müdürü

 • Adem ÖZTÜRK
  Adem ÖZTÜRK

  Şube Müdürü

 • Atike ÇAKAN
  Atike ÇAKAN

  Türk Dili ve Edeb. Öğretmeni

Sosyal Medya